Розовые юбки

Отзывы покупателей
12.03.2021 | Татьяна
Юбочка бомба!) Очень понравилась, отлично села! И эта лиловая гусиная лапка ...❤️
S подошла на 70-90 см
26.02.2021 | Аліна
Не розумію , чому ця моделька ще досі в наявності!!!! Спідниця просто - вогонь. Дуже якісно пошита, підклад і замочек в тон коліру спідниці (в мене сереньового кольору). Дуже дуже дуже задоволена. ???
25.02.2021 | Л
Класна спідничка! Дуже приємна еко-шкіра, виглядає дорого. Під час пересилки трохи пом'ялася, тому в мене питання, як її правильно гладити? В якому режимі, при якій температурі та з якої сторони? На жаль, не можу знайти бірочку з інструкцією.
Доброго дня! Сукню чи спідницю із еко-шкіри можна розгладити в домашніх умовах праскою. В цілому процес такий же, як і при прасування звичайних речей, але має деякі нюанси.
Регулятор праски повинен бути встановлений на найнижчу температуру. Друга обов'язкова умова - застосування бавовняної тканини, яка укладається на поверхню з вивороту.
Якщо ваш праска має функцію подачі пари, його можна застосовувати для розгладження виробу, але на малій потужності і окремо від процесу прасування. Тобто ви або прасуєте річ праскою, або відпарюєте її, але не всю відразу.
Для того щоб прасувати м'ятий шкіряний виріб праскою, покладіть його на прасувальну дошку виворотною стороною вгору і розправте. Накрийте зверху сухою бавовняною тканиною. Увімкніть праску на мінімальну потужність і обережно пропрасуйте ділянку шкіри з краю виробу. Якщо ефект не спостерігається, трохи збільште температуру. Після того як пом'ята ділянку буде розпрасована, почекайте, поки річ охолоне і повісьте її на вішалку.
25.01.2021 | Олеся
брала бежеву ! шикарний колір і виглядає супер!
11.12.2020 | Алена
Классная юбка, стильно смотрится. На талию 74 см. взяла М. Только вот пуговицы пришиты не очень хорошо. Прийдется перешивать. 
08.12.2020 | Оксана
Спідничка дуже класна, єдиний нюанс який мене зупинив це ґудзики, мені здається вони довго не протягнуть якщо їх туди сюди застібати-розстібати, екозамша дуже м'яка та приємна
04.12.2020 | Людмила
Юбка идеально ложится,теплая и красивая.брала с на параметры 66,91идеально
24.11.2020 | Мария
Эта юбка нечто прекрасное! После получения влюбилась сразу! Вмеру плотный тёплый материал, сидит хорошо, не прыгает и не мнётся. Брала размер М - подошёл идеально на 75-93.
20.11.2020 | Наталія
красива якісна спідничка, брала розмір L на ОТ 72 ОБ 97.